Logo Школа № 18
города Артемовска Донецкой области
School
     
divider
НОВОСТИ
     
 
News
Тиждень початкової школи

У жовтні в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 проходив тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: виставками дитячих робіт, відкритими уроками, цікавими виховними заходами та спортивними змаганнями.

Розпочався він організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та отримали завдання до нього. Протягом тижня учні початкової школи здійснювали подорож, яка передбачала п’ять зупинок.

На виставці «Наші ручки працьовиті» учні початкових класів презентували власноруч вироблені поробки, якими мали змогу помилуватися мешканці мікрорайону школи. Кожен клас представив свою візитку на виставці фотоколажів «Ось так ми!», взяв участь у виставках малюнків «Я малюю Україну», саморобних книжок, в яких батьки та діти проявили свою творчість та креативність.

Протягом дня у вестибюлі відбувалась виставка кращих зошитів, які з інтересом переглядали дорослі й самі учні. Дякуємо учням за охайність, старанність у веденні зошитів!

За результатами шкільного етапу міського фотоконкурсу «Цікавий світ шкільного життя» стали переможцями учні 1-Б класу (вчитель О.В.Петриченко) та 3-Б класу (вчитель Ю.М.Євсюкова).

Протягом тижня початкових класів були проведені відкриті уроки із запрошенням не тільки вчителів школи, але й фахівців дошкільних закладів №49, 54, 55 нашого освітнього округу: уроки математики в 1-Б класі (вчитель О.В.Петриченко) та 1-Г класі (вчитель В.Ю.Жабко), урок навчання грамоти в 1-В класі (вчитель Л.А.Шишацька), урок природознавства в 1-А класі (вчитель Н.І.Северин). Після перегляду уроків відбулося обговорення проблеми наступності між дошкільною освітою та навчанням дітей в початковій ланці.

У 3-А класі вчителем Н.П.Пріміч та бібліотекарями школи Т.М.Кириєнко, В.М.Богдановою був проведений бібліотечний урок.

Цікаво та емоційно пройшов конкурс інсценованої казки, глядачами якого були і вихованці дошкільних закладів №49, 54, 55. Майстерність артистів викликала великий інтерес до перегляду казок, проведеної вікторини «З якої це казки?», веселих рухливих ігор. Діти з глядачів перетворилися у героїв цього чудового, цікавого дійства.

На святі «Зоряний час», яке відбулося по закінченню тижня початкової школи, директор школи Л.В.Тирінова та заступник директора з навчально–виховної роботи Т.В.Яблокова нагородили учасників заходів грамотами.

Переможцем шкільного етапу конкурсу на кращу розробку уроку з мультимедійним забезпеченням стала вчитель О.В.Петриченко.

Вчителі початкових класів ще раз довели, що вони – справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші. Як не погодитися з крилатим висловом «Учитель – це бджілка, знання учнів – це мед».

Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась кропітка праця вчителя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.