Logo Школа № 18
города Артемовска Донецкой области
School
     
divider
НОВОСТИ
     
 
News
09 жовтня 2012 р. - День мікрорайону школи !

09 жовтня 2012 року, незважаючи на навислу вуаль свинцевих хмар, загальноосвітній школі №18 було не до тиші і смутку: тут вирувало справжнє свято - День мікрорайону школи!

І нехай не бентежить вас скромне слівце мікро- свято по усіх категоріях можна сміливо назвати МАКРО! Дійсно, багато що було великим і незвичайним: великі гості, незвичайна подія, дивовижні сюрпризи.

Свято розпочалося урочистою церемонією відкриття оновленого танцювального залу! Прозвучали урочисті слова, , перерізано символічну стрічку - і усім стало ясно, що оновлений зал - це не просто спонсорський подарунок. Сучасний і затишний танцювальний зал - це нагорода за спільну перемогу мудрих дорослих і талановитих дітей, що зуміли з проектом "Талант будити треба на світанку" виграти грант обласної державної адміністрації.

Свій благодійний внесок в підтримку юних талантів внесли депутат обласної ради Дадашов О.С., депутати міської ради Бабенко В.В., Шпічка В.В., директор заводу «Вістек» Ятченко М.І., директор ВАТ «АЗОКМ» Шутов І.В.

Впровадження проекту проходило за підтримки виконавчого комітету Артемівської міської ради, а саме міського голови Реви О.О., заступника міського голови Петрієнко Т.В., секретаря міської ради Кіщенко С.І. На святі відкриття директор школи Тирінова Л.В., керівник танцювального колективу «Непосиди» Весько О.М., учнів школи та їх батьки висловили щиру подяку та безмежну вдячність за подаровану можливість для виявлення творчих здібностей учнівської молоді.

Далі гості свята мікрорайону повною мірою змогли перейнятися почуттям єдності і добросусідства - ліричні вірші, красиві пісні, запальний танок був подарований усім глядачам, що заповнили повністю шкільний актовий зал!

На шкільну сцену виходили не лише провідні і юні артисти, але й шановані люди нашого мікрорайону: багатодітні батьки, молоді подружжя, ветерани педагогічної праці, сімейні пари-ювіляри, старожили мікрорайону і навіть найменший громадянин, народжений в жовтні! І ніхто з них не залишився без уваги і людського тепла, приємних подарунків.

Свято вийшло яскравим і щирим! І наша прекрасна незнайомка Осінь, зачарована людською радістю, вирішила, що можна ще і причепуритися: замінити капелюшок з темною вуаллю на м'яку сонячну шаль! "Адже і правда, люди уміють творити дива",- подумала Осінь, покидаючи веселе шкільне свято. І вже наступного дня прийнялася Осінь за роботу: прибрала темні хмари, підсинила високе небо, прикрасила яскравіше дерева.